Poznaj nasze rozwiązanie dla profesjonalnej współpracy ze Zintegrowanym Systemem Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi

Prawo farmaceutyczne w ostatnim czasie uległo pewnej ważnej nowelizacji. W związku z jej wymogami i założeniami, teraz wszystkie przedsiębiorstwa zajmujące się obrotem produktów medycznych oraz produktów leczniczych, podlegają nowemu obowiązkowi. Chodzi o kompleksowe raportowanie operacji logistycznych związanych z obrotem tymi substancjami, z wykorzystaniem ZSMOPL_blogdedykowanego do tego celu systemu informatycznego – ZSMOPL. O operacjach trzeba informować w oparciu o tryb dzienny, a więc tak naprawdę kluczem jest tu obligatoryjne wysyłanie informacji każdego dnia. Co zrobić, by proces takiego przesyłania danych przebiegał w sposób merytoryczny, prawidłowy i w pełni sprawny? Wykorzystać właśnie dedykowany system – więcej informacji na – https://www.hba.hogart.com.pl/zsmopl/.

O systemowych wymaganiach

Tu nie ma miejsca na elastyczność. Trzeba wysyłać raporty w oparciu o konkretny system ERP. W aplikacji HOGART, mamy do czynienia ze swobodną współpracą z różnymi systemami. Poza tym możliwej jest tworzenie dedykowanego rozwiązania, będącego indywidualną integracją zgodną z potrzebami konkretnego klienta. Tym samym, można powiedzieć, że mamy tu pełną kompatybilność, zgodną z wymaganiami każdego odbiorcy.

Plusy wykorzystania tego rozwiązania

Zdecydowanie jest kilka zalet, których nie sposób pominąć w przypadku tego narzędzia. Przede wszystkim chodzi tu o fakt, że mamy do czynienia z dedykowanym wdrożeniem od firmy, której doświadczenie na rynku wdrożeń informatycznych różnego typu, sięga początku lat dziewięćdziesiątych. Poza tym, dostarczane aplikacje i inne informatyczne systemy czy rozwiązania, integrująhogart_logo tutaj wiedzę z bardzo różnych obszarów, mogąc jednocześnie odpowiadać na bardzo zróżnicowane wymagania osób, które zgłaszają zapotrzebowanie na tego typu narzędzia. W Hogart za jakość odpowiadają doświadczeni profesjonaliści i to właśnie po ich stronie leży dopilnowanie, aby zarówno raportowanie ministerialne, jak i każdy inny aspekt związany z działalnością firmy i dostarczanymi rozwiązaniami, było pozbawione jakichkolwiek niedociągnięć i problemów. Słowem, kładziemy nacisk na to co najważniejsze – niezawodne działanie. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze do końca wiadomo, jakich funkcjonalności będzie wymagać system. Stąd też jesteśmy bardzo otwarci na kontakt i wymianę informacji. Te dwa czynniki będą dla nas idealnym rozwiązaniem, gdy chodzi o dostarczenie najlepiej odpowiadającego potrzebom naszych odbiorców rozwiązania.