Tableau Desktop – efektywne narządzie zarządzania danymi dla każdego

W Dataanalytics sp. z o.o. działamy jako partner TABLEAU w Polsce. Ten program to doskonale przemyślane, efektywne narzędzie, które służy przede wszystkim profesjonalnemu i nowoczesnemu zarządzaniu danymi. Jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania dla odbiorców, firm z bardzo różnymi potrzebami. Zachęcamy do wizyty na naszej oficjalnej stronie http://dataanalytics.pl, gdzie można znaleźć najważniejsze informacje na temat funkcjonalności Tableau, a także pobrać wersję testową: Tableau Trial Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla naszych klientów, organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte.

W jaki sposób pomagamy?

Wiemy doskonale jak ważne jest kompleksowe poznanie wszystkich funkcjonalność i kluczowych zalet naszego systemu. Dlatego też kładziemy ogromny nacisk na edukowanie użytkowników oraz wdrażanie rozwiązań, które są zgodne z najlepszymi praktykami stosowanymi w obszarze UX. Pomagamy na każdym etapie samodzielnego wdrażania TABLEAU, dzięki czemu jesteśmy w stanie w sposób szybki i skuteczny nauczyć efektywnego wykorzystywania naszego narzędzia.

Jak to działa?

Obsługa Tableau jest bardzo łatwa i intuicyjna, dzięki zastosowaniu przyjaznej dla użytkownika, technologii drag & drop, czyli przeciągnij i upuść. Dzięki tej technologii, wystarczy kilka ruchów myszką, aby uzyskać pełen dostęp do danych. Następnie stworzysz z nich sobie bardzo czytelną wizualizację, wykorzystując tutaj interaktywny kokpit. Obsługa Tableau jest bardzo łatwa dla każdego, kto zna obsługę programu Microsoft Excel.

Główna korzyść

Przede wszystkim , stawiając na nasz system możesz liczyć na bardzo konkretne korzyści, które będą dotyczyły wielu aspektów funkcjonowania Twojej firmy. Po pierwsze, można tu mówić o szybszym, sprawniejszymi i znacznie bardziej skutecznym zarządzaniem danymi w firmie. To z kolei przekłada się na inny kluczowy profit. Wzrasta szybkość oraz trafność podejmowania Twoich decyzji. To ma bezpośrednie przełożenie na sprawniejsze funkcjonowanie Twojej firmy czy biznesu. Sprawdź koniecznie dlaczego warto wykorzystywać nasze wdrożenia i przekonaj się, jak zmieni się jakościowe podejście do analizy danych, gdy postawisz już na TABLEAU. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną – http://dataanalytics.pl/tableau/.