Zabezpiecz swoją firmę!

Internetowy sklep z systemami zabezpieczeń Montersi.pl oferuje wszystkie najpopularniejsze urządzenia w jednym miejscu, a do tego służy profesjonalnym doradztwem. Warto poznać go bliżej.

Planując zakup urządzeń i instalację systemu zabezpieczeń trzeba mieć na uwadze mnóstwo rzeczy. Przede wszystkim jednak należy skompletować cały ten sprzęt, aby po finalnej instalacji wszystko działało bez zarzutu. Dlatego też warto postawić na sklep, który nie tylko zapewnia oryginalny i sprawny sprzęt w przystępnych cenach, ale do tego doradzi w kwestii zakupów i ewentualnych problemów z późniejsza instalacją. Taki jest właśnie polski sklep Montersi.pl.

Wszystkie popularne urządzenia do systemów zabezpieczeń

U Montersów instalatorzy i osoby szukające samodzielnie urządzeń do systemów zabezpieczeń znajdą tysiące produktów. Sklep oferuje między innymi urządzenia i akcesoria do systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, systemów przeciwpożarowych, automatyki do bram itd. Dostępne są produkty takie jak kamery (setki modeli), rejestratory, przewody, czujniki dymku, czujniki ruchu, szlabany, domofony i wideodomofony, panele bramowe, zasilacze, sygnalizatory i tysiące innych.

Ale to nie jedyna zaleta firmy. Sklep oferuje ponadto bogaty wybór szaf RACK i akcesoriów montażowych do wszystkich popularnych i bardziej nietypowych systemów zabezpieczeń. Warto podkreślić, że są to urządzenia w różnych kategoriach cenowych, dlatego coś dla siebie znajdzie zarówno właściciel małego sklepiku szukający jednej kamery do monitoringu, jak i osoba pragnąca wyposażyć swój zakład produkcyjny w najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń różnego typu.

Fachowa pomoc i partnerstwo z markami Satel oraz BCS

W celu zapewnienia fachowej pomocy przy zakupach i montażu systemów Montersi uruchomili specjalną infolinię dla klientów. Pracownicy firmy są bardzo pomocni i cierpliwie odpowiedzą na wszystkie pytania związane z systemami zabezpieczeń oferowanymi przez sklep. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że firma Montersi od wielu lat jest oficjalnym partnerem marek BCS oaz Satel. BCS oraz Satel to polskie renomowane i bardzo popularne firmy, która specjalizują się w produkcji wysokiej jakości sprzętu m.in. do systemów alarmowych, ppoż, monitoringu sieciowego IP oraz monitoringu analogowego.

montersi

Profesjonalna oferta szkoleń dla instalatorów

Poza ofertą handlową firma prowadzi cykliczne szkolenia dla instalatorów chcących podnieść swoje kwalifikacje z zakresu montażu i instalacji urządzeń zabezpieczających budynki przed pożarami i włamaniem. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie https://www.montersi.pl/wsparcie/jestem-instalatorem/szkolenia/