Zintegrowane rozwiązanie informatyczne – sprawdź ITCube CRM

To rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb klientów, którzy chcą w swoich poszukiwaniach połączyć program o charakterze rozbudowanego CRM z systemem handlowym typu zewnętrznego. Taka integracja będzie stanowiła gwarancję dostępności z poziomu aplikacji CRM do wszystkich niezbędnych informacji na temat klienta danej firmy.

Przenoszenie wygranej oferty z ITCube CRM do systemu handlowegoNie występuje tu także sytuacja, gdzie dochodzi do powielania danych, poprzez wpisywanie tych samych danych w oddzielne systemy po kilka razy. Warto też zwrócić uwagę, że nasz system jest kooperatywnym z najbardziej rozpowszechnionymi programami handlowymi, stosowanymi na rynku w Polsce. Między innymi: COMARCH ERP Optima, ASSECO WF-MAG, InsERT Subiekt GT, Enova365, StreamSoft Prestiż Symfonia 2.0 (wcześniej Symfonia Premium), Sage ERP (wcześniej Symfonia Forte), COMARCH ERP XL.

W ITCube Integrator znajdziesz…

Możesz dokonać wstępnego importu danych z handlowych aplikacji bezpośrednio do CRM. Dodatkowo, automatyczni dokonasz synchronizacji dostępnych danych. I co ważne, z łatwością podejrzysz faktury i płatności oraz stany magazynowe w systemie. Sprawdź na https://itcube.pl/system-crm/rozwiazania-crm/modul-integrator/ i przekonaj się.

Dane z automatu

Poza samym importem danych, mamy gwarancję że dokonane w handlowym systemie zmiany – zostaną przeniesione automatycznie do systemu CRM. Sam proces wymiany informacji nie będziePodgląd stanów magazynowych z systemu handlowego w ITCube CRM więc ograniczony do przenoszenia obiektów z systemu handlowego do ITCube CRM. Kluczowe tutaj jest też to, że można usprawnić przepływ informacji w drugą stronę. Fakt rejestracji w systemie handlowym kontrahentów i zamówień, można też zapisać w systemie CRM.

Warto wspomnieć przez wzgląd na zróżnicowanie handlowych programów, integracyjny moduł można zaimplementować w różny sposób, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. Jeżeli na przykład chcemy zapoznać się ze szczegółami integracji w oparciu o konkretny handlowy system, trzeba nawiązać kontakt z naszą firmą. Wówczas nasi konsultanci będą w stanie szybko dopasować idealne rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową na https://itcube.pl – tam też będzie można znaleźć wszelkie szczegóły, które pomogą podjąć decyzję o skorzystaniu z naszego rozwiązania.